Mendimet negative

Mendimet negative

Prsh deshta te me jepni keshilla si te mendoj pozitivisht se gjithmon vetem negativisht mendoj . Jam ne nje lidhje dhe po ecen mir flasim shum kohe shprehemi lirshem cdo gje, live ja kalojm ekstrem mir me mire se sa virtualisht por nga lidhjet e kaluara qe jam zhgenjy teper tan kohen menoj negativisht kam frike se po zhgenjehem prap, cdo sen e menoj keq, menoj se do merzitet nga une qe e dua shum , gjej dallime une jam 23 vjeqe ai esht 8 muaj me i vogel se une ne moshe nashta lodhet prej meje e gjen naj vajze me te re e me te bukur ,ndoshta ndikohet nga te tjeret kam frike mos dokem une me e vjeter se ai edhe n pamje une jam pak e plote ai doket pak ma i ri menoj .mu pesha mbon pak ma t vjeter ne dukje .ai nuk e thot por me duket mu . E di qe mdon .shprehet deri diku un shprehna me shum .live teper mir smujm mi hek durt nga njoni tjetri .po kam frike shum jam xheloze .lidhjen e kena private .qe 1vjet e gjysem folim po senet jan bo diqysh gradualisht skem pas naj plan a najsen kur ja kem nis me u njoftu . Kuptohem shum mir po gjithmon menoj vetem keq .aq shum ndonjeher bohna keq pa as ni shkak skem pas naj problem te madh kurr . E din tkalunen tem so qe kom pas diqka t thell me kerkon po kam frike mos i pengojn fjalt e njerzve tjer se ktu te ne shum gjykojn . Teper e dashuroj kam frike cdo gje. Kam nevoje per keshilla qysh me menu mir, qysh me vepru a mja lon kohes cka bohet bohet

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: