Mendimet negative

Mendimet negative

Pershendetje. Problem im eshte kijo kom lind ne pjesen arabe Ku ka qen shkretir deri ne moshen 10 vjeqare tani jemi ardh ne kosov jan ba 6 Vite qi jemi ketu pasi qe jemi me origjin shqiptar.
Nje dit filluan disa mendime qi nuk doja ti mendoja dhe filluan per vendin Ku kisha lind nuk me pelqente as qe si pshenbull.shitoret,shtepijat,rruga,etj mendime te pa kuptuara pasi qe u bonen dy jav shkova te psikologu I shkolles ja tregova gjendjen me tha njeher jom nxan por dote thirri nje dit per te diskutuar the nuk me thirri as nje her ma.
Nga nervosa ime fillova ta harroj keto mendime tash jam ma Mir por pytja jeme esht kijo se pasi nuk e pats rastin te bisedoj me nje psikolog cili esht mendim juaj a mundem mu qmend nga kijo nese fillon srisht se e di qe me kandodh edhe nje here kur kam qen I Vogel por e kom harru edhe a esht nermale ne moshen e adoleshente te ndodhin keto sende ju faliminderit.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: