Mendime te keqija

Mendime te keqija

Pershendetie kam nje hall shum te math kam gati nje muaj qe mendoj vetem per keq un jam shtatzane dhe mendoj keq per bebin tim para nje muaj duke njetur me erdhen mendime te keqija per bebin si kur po i thoja vdeksh ose donje gje tj te keqe por ato mendime me dilshin vet nga koka nuk i thoja un pastaj me rrinte mendja 24 or atu as gjum nuk beja thoja vetem gjera te keqija nuk i daloja dot mendien kur dilja ne rrug dhe shifia nje fmi te semur prap me vishit mendime te keqija sikur po thoja edhe bebi im ashtu do behet nuk dilja si ti daloja kam ja nje jav qe nuk mendoja aq shum me kan ikur pak por prap mendja me rri sikur po them dicka ka raste ne dit edhe mendoj keq por me ka stakuar truri atu dhe se heq dot base mund te jet edhe pak nga hormonet nuk e di se edhe humorin donje her ne dit me kap nje gezim i math se mendoj per pak pas icik me kap nje mrz e madhe dhe filloj pra mendimet e keqija ju lutem me dihmonin se nuk kam mundesi me shku edhe me donje psikolon se nuk ndollem ne shqiperi ktej se kuptoj gjuhen mir dhe sdi si ti shprehem ju lutem me ktheni prgj

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: