Mendime negative

Mendime negative

Pershendetje , jam 24 vjeq , studioj ne nivelin master dhe jam i shkelqyer , jam i fejuar me nje njeri perfekt qe e dua shume , jetoj nje jete shume te mire , mirpo problemi qe me mundon shume eshte se papritmas me kaplojne mendime shume te keqija , te tmerrshme , mendime lidhur me jeten , qa na pret pas jetes , qa do te ndodh ne te ardhmen e shum mendime tjera imaggjinare te cilat sado mundohem ti largoj me nguliten ne koke , po me shkaktojne probleme , stres , frike , ankth , nuk po mundem ta jetoj jeten nga frika e ketyre mendimeve qe mu kan ngulitur ne koke , ju lutem ndonje metode si ti harroj keto mendime , si mos ti mendoj e ti harroj , ju faleminderit shume .

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: