This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Aug 13 14:05:56 2020 / +0000 GMT

me ndihmoniPershendetje kam nje pytje per gjinekologet

kur kam qen ne moshen 10 11 vjecare kam futur gishtin ne vagin dhe me kan dal jasht labia, kam 6 vite qe i kam dhe nuk me bejn problem , shum here kam dashur qe ne te ardhmen te beja operacion per ti hequr por tani nuk e kam kete shqetesim sepse e kam pranuar veten keshtu siq jam, por problemi qe me shqetson vazhdimisht esht se bashkeshorti i ardhshem nuk do te me doje dhe nuk do te me pranoj keshtu, qfar me sygjeroni te bej? Pres pergjigje :)

 

 


Post date: 2019-02-26 09:20:49
Post date GMT: 2019-02-26 09:20:49
Post modified date: 2019-02-26 09:20:49
Post modified date GMT: 2019-02-26 09:20:49

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com