me ndihmoni

me ndihmoni

Pershendetje kam nje pytje per gjinekologet
kur kam qen ne moshen 10 11 vjecare kam futur gishtin ne vagin dhe me kan dal jasht labia, kam 6 vite qe i kam dhe nuk me bejn problem , shum here kam dashur qe ne te ardhmen te beja operacion per ti hequr por tani nuk e kam kete shqetesim sepse e kam pranuar veten keshtu siq jam, por problemi qe me shqetson vazhdimisht esht se bashkeshorti i ardhshem nuk do te me doje dhe nuk do te me pranoj keshtu, qfar me sygjeroni te bej? Pres pergjigje 🙂

         

NjĂ« koment pĂ«r “me ndihmoni”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Unë ju sygjeroj te mos prekni asgje(sidomos pa mendim te mjekut).Dr Premtimi

Leave a Reply to Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: