Me ndihmoni…

Me ndihmoni…

Pershendetje jam nje vajze 14vjece..
Nga mosha 12-13
futa gishtin brenda ne vagine…pas disa javesh me erdhen per here te pare periodat….cdo te thote kjo?????

Nders tn e futa gishtin nje dite dhe me dolj nje lenge i bardh…

Ju lutem me mdihmoni
mi shpjegoni..

Faleminderit
.

         

2 komente për “Me ndihmoni…”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Herën e parë ka mundësi te jetë cikli apo dëmtimi i himenit(mvarësishjt sa ka qene sasia e gjakut).Heren e dytë muind të jetë infeksioni vaginal.Dr Premtimi

  2. BeSabxbn cccf says:

    Kjo do te thote qe nk ma prb me vaginen

    ppo nese fus gishtin ne vagine dis here dmth cdo dite ca ndodhw

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: