me heren e par te mardhenjes

me heren e par te mardhenjes

Pershendetje Jam ni djal prej prizrenit deshta te pys lidhje me heren e par te mardhenjes jemi te pajtimit me.ba me te dashuren dhe si duhet te kemi kujdes per heren e par dhe si te sullem  menyra …. nese ban ni pergjigje  ne kemi pas intimitet kemi kalu qaste te mir bash ne hotel amo ate nuk e kemi ber ende

         

Një koment për “me heren e par te mardhenjes”

 1. admin says:

  Pershendetje,

  Te falenderojme qe na ke shkruar, dhe te peregozjme qe po kerkon nje mendim rreth kesaj ceshtje.
  Ne radhe te pare do te sygjeronim qe te perzgjedhni nje hapsire sa me te kendshme dhe rehatshme, ku sidomos partnerja juaj do te ndihej mire.
  Do ishte e mireseardhur nese krejt kjo ndodhe ne forme sa me sponatne, qe te zvoglohet niveli i stresit, qe mund te cfaqet tek te dyte.
  Ndoshta nje ide se si te evitohet kjo eshte qe se pari te delni ne nje restoran apo takoheni per pije dhe te bisedoni per gjera qe ju bejne te ndiheni mire.
  Ne fund, dhe me e rendesishmja eshte qe te bisedoni edhe per masat mbrojtese, qe do te perdorni. Pregadituni te keni disa kondoma me vete, per cdo rast.
  Me rendesi eshte te jeni shume i dashur ndaj te dashures jo vetem para aktiti seksual, por sidomos edhe pas perfundimit te aktit. Perqafone te dashuren tuaj dhe krijoni nje atmosfere besimi dhe afersije.
  Ju deshirojme gjitha te mirat, dhe na shkruaj prap per cdo gje.
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: