Mbetja shtatezen

Mbetja shtatezen

Mirmbrema , kam 1 muaj qe bej mardhenje me te dashurin dhe e bejm pa kondom por spermen e hedhim jasht ,asnjeher brenda, por kto 2 heret e fundit penisi i te dashurit ka qen 2 her pak me sperm e lyer para se te kryejm mardhenje do te thot qe esht sasi e vogel , a ka gjasa per shtatezeni ?

         

Një koment për “Mbetja shtatezen”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Si ju e shpjegoni situatën ,mundsitë janë minimale apo fare për shtatëzani eventuale.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: