Masturbimi tek femrat

Masturbimi tek femrat

Pershendetje!
Jam nji vajz 21 vjecare jam e virgjer, kam masturbuar shpesh , dhe kte ver me te dashurin tim pata thjesht seks oral dhe ferkim. Por nuk e di pse me filluan kembet te dridheshin shum , mu mernin mendt dhe ndjehesha shum e pafuqishme.ndodhte qe dhe e ndjeja stomakun e dobet. Kjo gje me dha shum ankth dhe u stresova shum , tani mbrapa kam masturbuar me teper por perseri me ka ndodhur qe jam ndjer shum e eksituar dhe me jan dridhur kembet, her tj me ka ardh me vjell dhe sa her masturboj ndjehem shum e keputur nuk kam energji. Un n fakt vuaj dhe nga cregullimet e ankthit dhe shpesh ndjehem shum e lodhur. Por kto gjera qe me kan ndodhur me kan ber te kem frik te kryej mardhenie seksuale nuk dua te ndjehem kshtu dua ta shijoj dua ta kenaq te dashurin tim dhe veten time. Sdua te kem pengesa te tilla. Ju lutem me thoni cduhet te bej a esh normale kjo?!! 🥺

         

Një koment për “Masturbimi tek femrat”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
    Duhet ta merrni qetë qete masturbimin ,dhe gjërat e tjera që e percjellin. Aspekti i relaksit dhe qetësisë psiqike eshtë faktor ndihmues ne situatën tuaj. Konsultohuni edhe me nje Psikolog !
    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: