Masturbimi

Masturbimi

Pershendetje

Kam 10 vite qe masturbohem, tani edhe pse jam martuar, ka raste kur jam vetem prape pelqej te masturbohem, ndonese jo per ndonje arsye moskenaqje ne raport me
burrin, por me teper me ka mbet si shprehi ose zakon. Pyetja eshte: A mund te me rrezikoj ndonje gje ne infeksione ne qafe te mitres, apo trakteve urinare? Apo kancer dicka te tille? Mbase nuk e di pse vazhdoj te masturbohem ende, kur ne mardhenie seksuale ndihem me e kenaqur!!

         

Një koment për “Masturbimi”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar.
    Masturbimi është pjesë e zhvillimit seksual tipik të njeriut, akti fizik i masturbimit nuk shkakton ndonjë dëm, ndryshe nga çfarë thuhet në kulturën popullore. Masturbimi mund të bëhet problem nëqoftëse ndërhyn në jetën e përditshme, në performancën në punë, në marrëdhënie me të tjerët etj. mund te shkaktoje infeksion nese duart jane te palara por nuk shkakton kancer apo semundje tjeter.

    Gjithe te mirat
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: