Masturbimi

Masturbimi

Pershendetje .. kam nje problem kam masturbuar qe i vogel dhe e kam tepruar dhe me pornografin .. tn me duket sikur nk kam me qef per me kry mardhenie .. me duket se me esht ber si ves pornografia dhe masturbimi .. ju lutem mund te me keshilloni ..

         

Një koment për “Masturbimi”

  1. Tinkerbell says:

    Siq duket te eshte bere ves mirepo , fillo ta ndalosh vet , nese masturbon cdo dit fillo te masturbosh 1 her ne jave , merru me ndonje aktivitet tjeter dhe dal nga dal largoju vesit shprehis qe ke krijuar , shiko filma komedi ,dil per vrap shko ne ndonje vend me natyr aktivizo veten jashta qendrimit ne shtepi edhe te mendosh vetem si te masturbosh vet ke arrit deri aty dhe vet mundesh me ja dal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: