Masturbimi

Masturbimi

Pershendetje te nderuar desha tui pyesja per efektet negative te masturbimit te femrat dhe pse sa here qe bej masturbim nga vagina me del nje leng i bardhe ms do te thote se kam humbur virgjerine ju faleminderit

         

3 komente për “Masturbimi”

  1. Lll says:

    Nese ke fut gishtin ne vagin gjasat jan te medha qe ke prish virgjerin apo himenin. Mirpo nese ske fut gishtin ne vagin veq ke ferku klitorisin langu i bardh osht qe del nga knaqsia. Edhe nese humb virgjerin disa femra nuk kan gjakderdhje e disa kan. Shpresoj qe tkom ndihmu

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nuk ka njohuri që masturbimi është i dëmshëm.Nëse gjatë masturbimit nuk futet asgjë ne vaginë ,nuk dëmtohet himeni.Dr Premtimi

  3. Anonymous says:

    Shume faleminderit doktorit dhe komentuesit/komentueses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: