Masturbimi

Masturbimi

Pershendetje jam nje vajze 17 vjece dua tiu bej nje pyetje rreth nje problemi qe me shqeteson a ndikon masturbimi ne ardhjen me shpejt te mestruacioneve ose ne vonesen e tyre sepse ne muajjt e kaluar mestruaconet me erdhen me date 7 dhe ate muaj nuk kisha bere masturbim por kete muaj bera masturbim me date 31 dhe diten tjt me erdhen ato a ka ndonje lidhje kjo ms e kem prishur virgjerine masturbimin e bera me jastek

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: