Masturbimi

Masturbimi

Psh km nji problem te madh qe po me mundon prej nje viti ju betohem as gjumi nk me ze lotet nk me pushojne kam tre vvjet qe km ber masturbim dhe km frik se km demtuar himenin masturbimin e km kryer me ane te jastekut ose jorganit osse duke u ferkuar fort ne ndonje cep divani deri sa arrija ne orgazem km frike qe duke u ferkuar fort me jastek apo ne cepat e divanit km pesuar hapje te himenit vagina ime sesi me duket edhe buzet e saj a mund te me pershkruani vaginen dhe a zbulohet nese ke bere apo jo masturbim duke pare vaginen pasi km mesuar duke pare ne faqen tuaj ne temat masturbimi se berja e masturbimit mund te coj ne prishjen e hapjen e vagines kuurrr nk jm lidhur as nk nuk km kryer marredhenie seksuale km shumm turp se ndsh sjam e virgjer sidomos nga familja ime me me vjen aq turp nga sdua ti turperoj kur te martohem e ms te jem e virgjer pa permendur mentalitetin shqiptar oo zot nk numerohet sa her km dal para pasqyres duke pare vaginen time dhee e vetmja gje qe dalloj eshte nje vrime e vogel dhe km shum frik se ajo eshte carja e vagines ju lutemmmm me ndihmoniiiiii ju lutem ekspertet e faqes nukjevet ju lutem me jepni nje prgj sa me te detajuar ju lutemm jeni tvetmit qe mund te me ndihmoni edhe ns nk jm e virgjer ju lutem me thoni te drejten dhe vetem tverteten nrm aq sa mundesi keni

         

3 komente për “Masturbimi”

  1. Psiko Analisti says:

    Pershendetje e nderuar sa per pytjen qe ke ber doja tet thoja se mos te kesh frik apo te ndjehesh fajtore apo edhe tet vijn mendime te keqija rreth asaj qe thua se ke mosturbuar me jastek apo me qfardo gjeje qe ti thua qe e ke ber nuk prishet virgjeria ne at menyr siq thua ti virgjeria humber apo prishet qysh dush quje ti nese fut gishtat ne te , penisin e mashkullit apo ndonje gje qe hyn ne mbrendsin e vagines dhe ke dhimbje apo gjakderdhje ajo mund te jet qe e humb virgjerin po ne ket qe thua ti ska shanc ta humbesh virgjerin . Edhe ta ceki me ket friken e masturbimit qe ti thua se ska asgje te keqe as ska asgje per tu shqetsuar. mosturbimi esht shum gje normale edhe ndodh kjo qe nga mosha 12 vjeqare si tek femrat ashtu edhe tek meshkujt kshtu qe une si psiko analist qe kam ndihmuar shum njerz dhe kam keshilluar shum persona rreth shum problemve tjera shijoje mosturbimin shijoje at qka te sjell jeta nga ana psikologjike dhe fizike e rendsishme esht qe ne jet mos te besh gabim e te lendosh veten apo te tjeret e per mosturbim e gjera te knaqesis trupore e shpirtrore kto jan natyrale dhe ske pse shqetsohesh per asnje gje me ..

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pamvarësisht dëshirës për të ju ndihmuar,nuk kemi mundësi pa egzaminim .Por mundësitë për dëmtim të himenit me masturbim, si e përshkruat ju,janë minimale.Për largim dileme vizito Gjinekologun.Dr Premtimi

  3. Anonymous says:

    Shmmm faleminderit per ndihmen flm qe ekzistoni e flm per kto keshilla qe jepni flmm perzemersisht rrespekte e mirenjohje perjetesisht

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: