Masturbimi

Masturbimi

Pershendetje ! Jam nje djal 20 vjec kur derdhem dmth te nesrmen ndjej shum lodhje duhet te rri ca dit shtrir te marr veten masturboj.pothuajse 3 her ne jav 1 her ne jav kam dhimbje koke pak turbullim sikur me erren syt kputje gjunjesh un.masturboj.dmth.perpara telefonit kur.nuk.masturboj.mdjehem me.mir kam be.analiz gjaku.urine mkan dal mir mund ta di nga se vjen.lodhja kur.masturboj jam 52 kile dua 1 pergjigje faleminderit . Po ndjehem shum ne ankth

         

Një koment për “Masturbimi”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Konsultohu me mjekun tend, masturbimi eshte dukuri normale per moshen e juaj, tento ta gjeshe ndonje vajze dhe te kesh raporte normale si dhe aktivitete seksuale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: