Mastrubimi

Mastrubimi

Pershendetje jam nje vajze 14 vjeqare matrubohem shum shpesh me ferkim apo tundje me gishta,por kurre nuk i fus krejt gishtat mbrenda .Kur matrubohem me dhemb barku dhe me dridhen shum kembet poashtu me del dhe leng i bardhe shum here.Kam mastrubuar dhe ne kohen e menstruacioneve kam pasur nje here vones ne cikel por tani me vine mirre.Nje dite isha duke u mastrubuar dhe verejta dy pika gjaku.Kam shum marramendje gati qdo dite.Ju lutem me tregoni se a jam ende e virgjer.Dhe pse me ndodh kjo marramendje.Me kurr nuk do mastrubohem kam shuke frike.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: