martesa

martesa

pershendetje faqes, deshta ta ndaj nje tem me juve, i kam 33 vjet, beqare, deri tani kam punu dhe ende punoj, dmth se kam pas lluksin te shkollohem as shetitem si shoqet e mia, qe i kan mar burrat qysh kan dashur vet, une tash jam ne kontakt i ka dy cite me nje djale, po ende skem diqka zyrtare, ( ma heret e kam pas nje lidhje e qe edhe sot e asaj dite e kujtoj at person) dhe kur e mendoj merzitem, po tash ka kalu, po une dua nje dashuri qysh e kam pas nje person qe kur e shoh mrreh zemra, me ket personin qe jam ne kontakt po mendoj se mundemi ta kem nje lidhje te till dhe dashuri. po kam oferta, po nuk mpelqejn, pastaj baba me shan gjithqka kur ju tregoj se nuk po mpelqejka, me shan me ofendon gjithqka sa ma gerdite jeten, me qet ne depresion, vetem vetevrasja mkish kry pune e kisha pushu e qet. si mundet prindi me ofendu femin e vet ne menyren ma tkeqe, kur prej meje as ska pas fjale, as ska punu per mu une kam punu per shpi. jam shume keq vetevrasja kish me qene zgjidhja ma e mira.jete ferri

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: