Marredhenie seksuale

Marredhenie seksuale

Pershendetje stafi nukjevet!
Jam nje vajze ne moshen 20 vjecare,para 2viteve kam pasur marredhenien time te pare.
Ne momentin e penetrimit te pare kam pasur shum dhimbje saqe nuk mund te cohej deri ne fund penetrimi,dhe pergjat 2-3ditesh kisha gjakderdhje,jo shume si te nje cikli por mjaftueshem.
Pas nje jave tentuam serisht dhe cdo gje shkoi “mire”,por mua serisht me doli gjak.
A mund te jete dicka normale kjo? Tashme kemi tentuar per pak muaj qe te mbes shtatzene por jo.A mund te kete ndikuar negativisht gjakderdhja e zgjatur qe kam pasur?
Ne pritje te pergjigjes suaj,faleminderit!

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: