Marre me te dashurin

Marre me te dashurin

Pershendetje!
Me te dashurin tim qate takimit tone aj qdo minut me puthke , po un po kom shum marre , spo mujme hek marren mu shliru me ta , aj po mundohet me bo gjithqka qe me ma hek marren, po un po ndjej shum marre , si tja bej me hek marren me ndihmoni. Jemi qe 2 muje ne lidhje

         

Një koment për “Marre me te dashurin”

 1. Saranda Rexha says:

  Përshëndetje,
  Faleminderit që na keni kontaktuar për të ndarë shqetësimin tuaj!
  Si cdo fillim i lidhjes së dashurisë, momentet kur ndiheni në siklet nuk është se mungojnë. Ajo cfarë është e duhura dhe ju përgëzoj që po e pranoni mënyrën se si po ndiheni, është e natyrshme kjo që ndieni, por për të tejkaluar ndoshta ju duhet të bisedoni më shumë me të dashurin tuaj, ti tregoni më shumë, ose nëse këtë e keni të pamundur, atëherë provoni ti shkruani një letër, dhe kjo teknikë do të iu ndihmoj që të liroheni nga ndjenja që e keni. Në kohën sa jeni bashkë, zgjedh një vend ku mund të shkoni të vallëzoni, nëse është e mundur kjo, dhe kjo do të iu lironte shumë.

  Gjithë të mirat,
  Saranda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: