marijuana

marijuana

jam 18 vjeq dhe kam pire 2 joint me shoke. nuk jam i nvarur i kam pire per qef. por jane bere 3 dit qe nuk jam i kthjellet. nuk po mund koncentrohem e as te mendoj kthejellet. dhe kam filluar te harroj shpesh. desha te di mbas sa kthjellohem dhe a ka ndonje gje negative

         

5 komente për “marijuana”

 1. ma says:

  Me me degju mu ja fillon naj fitnesi. Aty ushtron ushqehesh pastaj me mire, esenca eshte qe ti me u mirr me dicka qe as mos me te shku ne mendje me pjesa e barit. Kish me qene mire mos me nejt me njerez qe e pijne se nihere e perdor sa per kurreshtje po dikur tu thon hajt edhe njo hajt edhe njo te mbetet ndore. Tlutem mos ja lejo vetes ket sen. Personalisht kam qene ne lidhje dy vjet me nje perdorues te barit eshte tmerr ne qfare gjendje ka qene per shkak te barit. Harrojke qatu per qatu ishim tu fol i hupke koncentrimi sdijke mo as me bo llaf, knej rrike ma
  shume ne rruge se sa ne shpi se bari
  qeto i ka dikur perfundoj edhe ne burg, mu me ka maltretu teper shume po fatekeqsisht e dojsha shume sa smujsha me hek dore prej tij deri dikur mo u bo BOLL. T lutem mos e le veten ne kete pozite, mos lejo me ja prish vetes jeten e pastaj dikujt qe te do. Pse me pi dicka qe te shkaterron edhe fizikisht (ja nis kerrusesh dikur, edhe je shume i holle) edhe psiqikisht qe sdin as qka po bon as ni bisede s din me e bo me dikon tu kon me u mirr me veten me zbulu menyra qysh me qene sa ma i shendetshem. Te kisha keshillu me shku edhe te naj psikolog qofte nevoja nqs ti mendon se vet smundesh me ja dal po te lutem lufto me cdo kusht vetem mos me lene veten me e vazhdu kete rruge. Mos ke dert se me dy tri tymosje s osht rrezik najsen, rrezik ka me qene nqs e vazhdon kta qe e ke nis. Eshte zgjedhja jote ti vendos per jeten tende por prap po te them TE LUTEM hic dore qetash se dikur ki me dasht me hek dore po ski me mujt!!!

 2. Lindor Bexheti says:

  Pershendetje!

  Simptomat që keni përshkruar ju janë shume normale pas konsumimit të marihuanës. Këto simptoma zakonisht largohen brenda disa ditëve nëse ndalohet edhe përdorimi i substances. Në të kundërt nëse përdorimi i substances vazhdon atëherë këto simptoma do të sheshtohen.

 3. le says:

  Faleminderit shum te dyve nuk besoj qe kam nevoj per psikolog sepse nuk jam i nvarur i kam pire per kureshtje dhe sdo pi më. kam filluar te ndjehem me i kthejellet.

 4. ma says:

  Po me vjen mire qe po ndihesh me mire tani. Nuk ka lidhje qe ke e provu esenca eshte qe mos me e provu me se te mira ske me pas asnjhere prej saj, perkundrazi vetem deme. Qenke i ri fokusohu ne mesime dhe ne njerzte qe i ke afer. Me shoqeri qe perdorin bari kish me qene mire mos me nejt, se ata perpiqen me te fut edhe ty ne ate rruge. Po prap edhe nqs shoqerohesh me ta ti injoroi gjithmone edhe nese te ofrojne bari. Te deshiroj shendet e suksese.

 5. Niishsjs says:

  jam nje tjeter kam te njejtin problem po un jam qe 5 muaj ne kete gjendje ankthi me duket sikur jam shkeputur nga realiteti kam problem me frymarrje mendime te keqija
  kjo ka filluar pasi kam perdor marijuana por nuk jam perdorues si ta kaloj kete
  bej psikoterapi tash e 1 muaj e gjys por ende sme ka kaluar

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: