Maria

Maria

Pershendetje. Jam 20 vjecare dhe kam dy vjet e fejuar. Marrdhenia me t t fejuarin eshte shum e mir e duam shum njeri tjt por kemi nje problem. une nk mundem ta arrij orgazmen. Nuk e kam arritur asmjeher.A ka pasoja kjo gje?Jam shum e shqetsuar

         

Një koment për “Maria”

  1. Adelina Nikolla - Mjeke e pergjithshme says:

    Pershendetje ne lidhje me shqetesimin tuaj doja tju keshilloja qe te flisnit me te fejuarin tuaj per kete gje, sepse dhe ai duhet ta dije qe tju ndihmoje te arrini orgazmen. Eshte nje mardhenie dyshe dhe te dy palet duhet te kontribuojne per te arritur dicka. Duke mos e ditur kete gje i fejuari juaj mendon se gjithcka shkon mire dhe krijon ide te gabuara por ne qofte se ju e vini ne dijeni te ketij shqetesimi dhe ai do perpiqet te provoje gjera te reja apo te ndryshme per tju kenaqur juve. Ka plot lojra apo aktivitete te ndryshme qe nje cift mund te kryeje per te aritur kenaqesit te dy partneret. Ne qofte se vazhdoni e fshehni kete shqetesim dhe mardhenia juaj vazhdon duke mos ndiere asnje kenaqesi nga ana juaj do jet problem ne vazhdimesin e raportit tuaj ku mund te sjelli zenie dhe percarje me vone. Do ju keshilloja te flisnit me te fejuarin tuaj dhe te beni lojra apo aktivitete stimuluese perpara se te kryeni mardhenie intime,si dhe te provoni gjera te reja per ti shtuar kenaqesi vetes dhe partnerit tuaj.
    Ju uroj dite te mbare!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: