maremendje

maremendje

deshta me jav bo ni pytje ju kusha lut te me pergjigjni nese keni mudsi jetoj ne gjermani kam maremendje kur shtrihe
me flejt ne krahun e majt dhe ku qohem prej gjumi me kan then tkan lujt kristalet e veshit vertigi bening qfar keshille me kisht then

         

Një koment për “maremendje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Duhet te konsultoheni me mjekun tend se pari, te behen analizat, tensioni i gjakut etj. Nese ke problem me vesh lajmerohu te ORL-ogu. Mund te jete ne pyetje tensioni i ulet, ndonje problem me veshin e brendshem, ndonje anemi e lehte etj…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: