This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jun 25 8:05:13 2019 / +0000 GMT

Maredheniet intime


Pershendetje stafi,doja tju pyesja ne lidhje me kontraceptivet.
Se shpejti kam menduar te kem marredhenien time te pare me te fejuarin tim por nk jam shm ne dijeni ne lidhje me kontraceptivet.Sigurisht qe eshte shum e sikletshme te pyesja dike dhe ndaj iu drejtova juve.Cfar me keshilloni te bej,apo do ishte me mire te shkoja tek nje gjinekologe dhe te beja nje konsult me te? Nuk dua qe nje pakujdesi e imja ndaj ktyre ilaceve te me coj ne gjera qe nuk mund te rregullohen ne te ardhme.Dhe a ndikojn marredheniet intime ne crregullimin e ciklit?
Post date: 2018-09-14 14:23:40
Post date GMT: 2018-09-14 14:23:40
Post modified date: 2018-09-14 14:23:40
Post modified date GMT: 2018-09-14 14:23:40
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com