Maredheniet intime

Maredheniet intime

Pershendetje stafi,doja tju pyesja ne lidhje me kontraceptivet.
Se shpejti kam menduar te kem marredhenien time te pare me te fejuarin tim por nk jam shm ne dijeni ne lidhje me kontraceptivet.Sigurisht qe eshte shum e sikletshme te pyesja dike dhe ndaj iu drejtova juve.Cfar me keshilloni te bej,apo do ishte me mire te shkoja tek nje gjinekologe dhe te beja nje konsult me te? Nuk dua qe nje pakujdesi e imja ndaj ktyre ilaceve te me coj ne gjera qe nuk mund te rregullohen ne te ardhme.Dhe a ndikojn marredheniet intime ne crregullimin e ciklit?

         

Një koment për “Maredheniet intime”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse ju nuk planifikoni shtatëzani ,ju preferoj ta vizitoni Gjinekologun që e zgjidhni, dhe ai do të ju sygjeroj kontracpecionin për ju.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: