Mardhenia

Mardhenia

Pershendejt, kam pasur mardhenie me tr dashurin para pak ditesh
Nga dita qe pata merdhine me te, kishin kaluar 5 dit pasi me mbaroi cikli menstrual
Pas aktit rreth 2-3 min me vone, pash qe isha bere me gjak, ndersa gjate kohes qe po e benim nuk ndodhi asgje
A ka te beje ai gjak me ciklin, apo kam humbur virgjerine?

         

Një koment për “Mardhenia”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nese keni pasur marrëdhenje sexuale dhe cikli ka qenë afer,mund të jetë edhe nga cikli edhe virgjëria,por nuk mund ta konkludojme asgje pa vizitë. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: