mardhenia seksuale

mardhenia seksuale

Mirmrama jam nje vajz 16 vjeqare dhe tani jam fejuar kam bere mardhenie me partnerin tim por nuk kam
pasur gjakderdhje mund ta dij nese osht normale sepse partneri im dyshon qe kam kryer mardhenie me heret me dike

         

Një koment për “mardhenia seksuale”

  1. Tinushi says:

    Ke himen elastik pse nuk shkove te mjeku te gjinekologu edhe ja kishe hjek ate medyshje te fejumit, po them nga pervoja sepse njejt mka ndodh edhe mu kam qen e stresume as me hanger as me pi skam mujt, kam pas qef veq me vdek, po burri jem e kish pas pa qe kam kerku ndihm ne net, edhe filloj mem besu, binde le tmerr me lexu edhe aj phaa edhe kokshe shumm e re, fate e suksese

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: