mami me thoshte gjeje nje djal jasht

mami me thoshte gjeje nje djal jasht

pershendetje jam 21 vjeq un prej 18 vjeq gjithmone mami me thoshte gjeje nje djal jasht gjeje prej asaj kohe me ka shti ne kry me gjet edhe pse athere nuk kum desht une edhe nese takoj dike me largohen per ni koh shume tshkurt amo kurr skum
pas asnje kontakt fixik me asnje djal se di pse nuk po muj me gjet fatin edhe pse mkan than se jam
shumm e bukur terheqese jam shumee keq qdo dite ne mengjes ndihem shum keq ju lutem
me ndihmonii ??????

         

Një koment për “mami me thoshte gjeje nje djal jasht”

 1. Vahide Morina - Psikologe says:

  Pershendetje,

  Te faleminderit qe na ke shkruar dhe ke ndare shqetesimin tend me ne.
  Une mund ta kutpoj qe ky eshte nje preokupim i madh per ty momentalisht, sepse ke qene vazhdimisht e shtyre ta mendosh idene e gjetjes se nje partneri dhe meqe tani e 3 vite nuk ke takuar dike te pershtatshem, te duket qe dicka nuk po shkon.
  Ti je 21 vjece dhe je duke u formesuar si individ, prandaj sa me e madhe ne moshe, njeriu I definon me qarte botekuptimet, deshirat, planet dhe krijon nje pikepamje me individuale mbi jeten dhe gjerat e ndryshme.
  Andaj, mund ta konsiedosh kete faze si nje mundesi per ta definuar se cfare ne te vertete deshiron dhe cka eshte e rendeishme per ty ten je partner potencial.
  Nderkohe, perpiqu te mbahesh e angazhuar me aktivitete dhe gjera qe te bejen te ndihesh productive.

  Me shpresen qe je ndjere e kuptuar, une te pershendes dhe te ftoj te na shkruash prap nese deshiron te bisedojme.

  Sinqerisht,
  Vahidja

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: