lukthi

lukthi

Pershendetje
un ka lukthin te fryer ne at kok sa me rrin i fryer kan marramenjde me vjen te vjell te shkoj n wc po nuk ndodh asnjerea
un nuk perdori pije te gazuara nuk pi kafe as nuk pi duhan
nuk e di pse me rrin lukthi i fryer psh ha buk prap e njejta nuk ndjej dhimbje veq fryrje te lukthit

         

Një koment për “lukthi”

  1. Dardan Kocinaj says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe keni nda me ne shqetesimin tuaj.

    Pengesat ne tretje ndodhin here pas here dhe mund te kene zanafille te ndryshme. Eshte mire qe te njiheni me organizmin tuaj. Te i dalloni ushqimet, pijet, veprimet te cilat mund te irritojne ose qetesojne stomakun. Pastaj edhe shumica e pyetjeve ka pergjigje. Rekomandohet qe te konsultoni Gastroenterologun i cili do te ju ekzaminoj dhe rekomandoj ne vazhdimesi masat dhe trajtimin eventual.
    Gjithe te mirat,
    Dr.Dardani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: