Lukthi

Lukthi

Pershendetje . Un kom ankth edhe panik shpesh her. Me esht shfaqur ne shtatzani.
Kam ndjesin e mbytjes mduket skkur po mbytem. Me ndodh sidomos kur te hy naper butike naper vende me shum njerez dhe te mbyllun.
Por pyetja ime eshte kjo.
Sepse un kam edhe aciditet te lart te lukthit e pe vrej qe 2 her o tum ndodh. (Ndoshta pom vje thartira lart, edhe pom vje ndjesia ngulfatjes. Pom vje sikur me ngreh ashtu si mu mbyt… mezi pe tejkaloj. A ju ka ndodh juve prej lukthit ? Kjo ndjenje flm shum

         

Një koment për “Lukthi”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Ju rekomandoj te beni nje radiografi te mushkrive dhe te konsultoni mjekun tuaj familjar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: