Love

Love

Qe nga klasa e 12 filluam te ishim bashk kemi pasur edhe keqkuptime ne lidhje jemi ndar jemi ber bashk serish, kohen e fundit kur lidhja ishte mire gjat gjith kohes kisha stres dhe siklet pastaj filloj dhe erdhi deri tek ndarja serish, serish u bem bashk etj etj.
Javen e kaluar ishte ditlindja e tij dhe para 1 jave filloj te me shkruaj rresht qe te dal me mua per ditelindjen e tij duke me thene se jam person i rendesishem per te. Pastaj rruges filluam te shkonim tek nje vend te cilin nuk me tregoi se ku ishte pastaj kur shkuam fillova te kundershtoj qe te mos rrim, mori telefonin tim, qelsat e makines se tij dhe donte qe pa deshiren time te futemi brenda dhe gjat asaj kohe vazhdimisht me shtrengonte doren qe te mos mund ta largoj pastaj kur e kuptoi qe nuk dua u kthyem serish ne makine. Pastaj gjat rruges duke ardhur filloj te ndjete keqardhje per mua dhe e pa se me beri te ndjehem keq. Pastaj filloi te me marr ngat vete dhe kerkoj falje por asgje nuk ndryshoj. Pastaj duke biseduar nga goja e tij erdhi se ne mund te jemi vetem shok tha se ka nje te dashur qe 5 muaj dhe ajo jeton jasht isha aq konfuze saqe nuk dija me qte beja veprimi i par qe kam ber eshte se ne ate moment i kam ber bllok, pasi me solli ne shtepi i thash vetem naten e mire dhe asgje me shume nuk e di se qte bej pasi qe si mund ta vazhdojm si shok kur kemi qen per 4 vite radhasi me njeri tjetrin, nuk ndihem dhe vet mire po ashtu e di se ka bere sjelljet e nje idioti

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: