Lodhje

Lodhje

Pershendetje!!!Jam nje mami e nje djali 3 vjec dhe jam ne pritje te nje femije tjeter..Femijen e pare e kam bere me prerje cezarjane.Problemi ose me sakte problemet qe kam jane qe te gjithe shqetesimet shendetsore jane mbledhur tek une…Duke filluar nga mpirja e duarve me se shumti, ndjesia sikur truri spo me mbushet me ajer, dhimbje koke,marrje mendsh, dhimbje te shumta shpine dhe qafe ,lodhje fizike dhe emocionale dhe pagjumesi…Eshte shume e tmershme si situate, duke qene se jetojme jashte,eshte dhe pak e veshtire lidhja me mjeket e duhur..faleminderit!

         

Një koment për “Lodhje”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Përshëndetje,
    Ju duhet te bëni analiza dhe vizite te mjeku juaj familjar. Prandaj ju rekomendoj te lajmëroheni te mjeku juaj familjar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: