Lodhja

Lodhja

Pershendetje . Un jam shtatzane ne muajin e 7. Problemi asht se po ndihem shum e lodhur. Kam dhimbje koke syt i ndjej shum te renduar kam dhimbe hunde dhr tek pjesa e ballit . Kohve tfundit kam edhe marramendjee. Deshta te pyes a jan kto te gjitha shkaku i shtatzanis apo problemi qendron diku tjeter . Ju lutem pergjigjuni . Ju pershendes

         

3 komente për “Lodhja”

 1. Adela says:

  Kontrollo tensionin sepse dhimbja e kokes she marrja e mendeve eshte mundesi e uljes apo ngritjes setensionit..Shtatzani te mbare e dashur ,edhe une ne muajn e 7 futem..

 2. Anonymous says:

  Pershendetje adela . Po e kam kontrolluar zakonisht e kam posht 100 me 65. Poashtu kam edhe munges gjakut jam tu perdor barna . Po spo di a vjen kjo lodhje prej ktyre apo ka diqka tjeter
  Te pershendes e dashur shtatzani te mbar edhe ty

 3. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Këto simptome mund të jenë eshe nga anemia (pagjaksia ) eventuale.Ju lutem e bani një pasqyrë gjaku,glikeminë ,dhe konsullto mjekun e juaj me rezultat.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: