lija e ujit

lija e ujit

Prsh .desha Te marre disa keshilla per lijen e ujit sa zgjat kur sherohet etj.Por edhe ilaqi Si quhet sepse nuk e di Ku ta gjeje .

         

Një koment për “lija e ujit”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
  Lija e ujit ose ndryshe Varicella ka nje kohezgjatje qe ndryshon nga njeri person te tjetri ne varesi edhe sesa e renduar eshte gjendja dhe sa eshte perhapur ne lekure.
  Problemet qe lidhen me lekuren duhet te ekzaminohen nga afer dhe te merret medikamenti me rekomandimin e mjekut Dermatolog, prandaj dhe te sugjerojme nje konsulte.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: