lidhur me shoqe

lidhur me shoqe

un jam ne klasen e gjashte dhe i kam kater shoqe te ngushta po arsimtarja po na thot me nejt medisa tjera qe nuk me pelqejn te lutem me ndihmoni te zgjidh kete problem te rri me to apo te mos rri

         

3 komente për “lidhur me shoqe”

  1. Mr. Sci. Dr. Shukrie Statovci - Psikiatre says:

    Luljeta sigurisht arsimtarja ka ndonje arsye per ate qe te ka thene, supozoj se ajo deshiron qe te mbreteroj atmosfere e mire mes nxenesve ne klase dhe te mos mbetet askush anash. Sidoqofte per te kuptuar me mire arsimtaren dhe per te zgjidh problemin do te ishte mire qe te bisedoni me te dhe te kuptoni arsyet e saja. Njekohesisht edhe ju do te ishte mire qe te shprehni arsimtares mendimin tend.

  2. Koment nga të tjerët says:

    po arsimtarja per cka nuk po ju len me ndejt bashke? 

  3. Koment nga të tjerët says:

    Arsimtarja ka vrejtur Diqka tek ato shoqe qe Nuk te len me nejt mas miri tisha kan ne vend tanin isha largu ngadal nga ato shoqe dhe e kisha ndegju Arsimtaren se ajo e ka nje qellim te fort..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: