This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Aug 20 6:20:09 2019 / +0000 GMT

leximitung dashta me ju pyt, kam problem me majdjen ne mend, p.sh lexoj lexoj shum dhe nuk muj me majt ne mend shum a muni me ma jep nje keshill

 

 


Post date: 2010-09-27 09:33:00
Post date GMT: 2010-09-27 09:33:00
Post modified date: 2016-05-20 10:19:03
Post modified date GMT: 2016-05-20 10:19:03

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com