lepurushe

lepurushe

am e fejuar dhe me te fejurin time shkome cdo nate dhe,pothuajse e gdhim gjith natenduke bere seks.ptoblemi eshte se kam kto kohet e fundit eshte qe me djeg shume pra dhe brapa dhe se di pse ..me dhemb dhe me djek jasht mase kam 3 dite qe jam keshtu dhe tre dite qe nuk kryej mardhenje.

         

2 komente për “lepurushe”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ketu kemi te bejme me ndonje infeksion dhe realisht ju duhet te vizitoni gjinekologun.Dr Premtimi

  2. Lenta says:

    Keni bere nje pershkrim bajagi eksplicit te jetes me te fejuarin tuaj. Vete fakti qe cdo nate e gdhini me te dashurin tuaj zgjuar dhe me aktivitet tregon se kjo nuk eshte nje gje qe zakonisht ndodh me cifte. Nuk eshte e natyrshme qe cdo nate t’a gdhije ciftin duke pasur marredhenie intime. E natyrisht qe si pasoje e kesaj vijne dhe dhimbjet qe i pershkruani. Me vjen keq t’ju them por kjo dhimbje ne fakt ju paska shpetuar dhe paskit pushuar ca dite. Cdo lodhje e tepert e organizimit eshte e demshme, andaj kujdes dhe frenojini dhe kontrollojini ndjenjat tuaja. Nuk ka nevoje per kurrfare habije kur thuani nuk e di pse po kam dhimbje – ajo cfare ju beni i tejkalon suazat e nje lidhjeje te rendomte.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: