Lengu i bardhe nga vagina

Lengu i bardhe nga vagina

Prsh jam nje vajze kam pasur marredhenie seksuale per here te pare me te dashurin para 3 muajve, por ska dal gjak fare, dhe mbas 3 muajve skam pas me marredhenie por qdo dite me del leng i bardhe dhe i trashe nga vagina ime kur kryej nevojen dhe mendoj qe i dashuri esht derdhur brenda meje ose kam ndonje infektim ju lutem me tregoni ?

         

3 komente për “Lengu i bardhe nga vagina”

  1. Name says:

    E nderuar lengu i bardh nga vagjina i del seciles vajze eshte lloj i vetepastrimit te vagjines, nuk ka te beje fare me derdhjen e te dashurit brenda.

  2. pa emer says:

    flm shum

  3. Adelina Nikolla - Mjeke e pergjithshme says:

    Pershendetje ne lidhje me shqetesimin tuaj doja tju thoja qe lengu i bardhe qe ju referoni jane sekrecionet normale te vagines dhe ato do ti keni te pranishme gjate gjithe jetes sepse jane dicka fiziologjike dhe normale per cdo femer. Keto sekrecione nuk kane te bejne me ejakulimin e te dashurit tuaj sepse dhe ne qofte se do kishtre ndodhur nuk zgjat 3 muaj si proces. Fakti qe nuk keni pasur hemorragji gjate mardhenies intime eshte deri diku normale sepse sasia e gjakut nuk eshte gjithmon tregues i virgjerise se ka plot femra qe nuk kane hemorragji gjate humbjes se virgjeris.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: