Lendimi

Lendimi

Nese nje femer mastrubon me forc ne vagin dhe te del gjak ke humbur apo ke lenduar himenin,dhe ne qofse e ke lenduar himeni mundet te kemi gjak gjat mardhenies se par apo jo! Ju lutem postoni dhe pergjigjuni sa me shpejt jam ne gjendje ankthi dua te vdesssss :'(

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: