Kondiloma solucion

Kondiloma solucion

Pershendetje un dhe i fenuari im kemi nje problem me lythat dhe nga vizita gjinekoligjike mu rekomandua solucioni kondiloma… mjeku na tha qe duhet te perdore 15 dit rradhazi dhe ne e kemi perdorur vetem 5 dit pasi ne letren e shpjegimit thuhej vetem 3 dit per 5 jave rradhazi … i fejuari im ka djegie, i esht rrjepur lekura tek lafsha, i del pak gjak ndonje here dhe ka rrjedhje lengu… ju lutem me keshilloni

         

Një koment për “Kondiloma solucion”

  1. Dardan Kocinaj says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe na keni shkruar.

    Mjekimi i lythave te tilla nese aplikohet me preparate nenkupton veprimin me grryerje. Ju lutem lajmerohuni te Dermatovenerologu i cili do te ju trajtoj dhe qetesoj lekuren.
    Gjithe te mirat,
    Dr.Dardani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: