This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sat Mar 23 1:04:33 2019 / +0000 GMT

kom pas probleme me frymarrjePershendetje, jam nje 19 vjecar, me 15.12.2017 kur kom ra me fjet kom pas probleme me frymarrje edhe nfillim mka shqetsu qajo, po gradualisht mu ka shtu edhe ni lloj frike ndjenj si enderr, tash u Ben afer 6 muaj dhe jam në nje gjendje te rende, m'duket sikur s'jam gjall fare, Njerzit perreth e kam bindjen qe nuk Jan te vertet ata qe ishin para asaj nate, kur flas me duket qe s'eshte zeri im, me duket vetja si hije dhe si i humbur, s'kam ndjenja fare per asgje me, dhe tani ka filluar te me shqetsoj jashtmase, kam ber rezonance MRI krejt në rregull me kan dal Por perseri s'kalon, perpara gjithmon jam shqetsuar per te ardhmen ndoshta edhe kjo ka ndikuar, ju lutem te me kshilloni nëse dikush nga ju ekspertet ka ndonje mendim se qfar mund te jete.. :(((

 

 


Post date: 2018-05-16 13:49:59
Post date GMT: 2018-05-16 13:49:59
Post modified date: 2018-05-16 13:49:59
Post modified date GMT: 2018-05-16 13:49:59

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com