kom pas probleme me frymarrje

kom pas probleme me frymarrje

Pershendetje, jam nje 19 vjecar, me 15.12.2017 kur kom ra me fjet kom pas probleme me frymarrje edhe nfillim mka shqetsu qajo, po gradualisht mu ka shtu edhe ni lloj frike ndjenj si enderr, tash u Ben afer 6 muaj dhe jam në nje gjendje te rende, m’duket sikur s’jam gjall fare, Njerzit perreth e kam bindjen qe nuk Jan te vertet ata qe ishin para asaj nate, kur flas me duket qe s’eshte zeri im, me duket vetja si hije dhe si i humbur, s’kam ndjenja fare per asgje me, dhe tani ka filluar te me shqetsoj jashtmase, kam ber rezonance MRI krejt në rregull me kan dal Por perseri s’kalon, perpara gjithmon jam shqetsuar per te ardhmen ndoshta edhe kjo ka ndikuar, ju lutem te me kshilloni nëse dikush nga ju ekspertet ka ndonje mendim se qfar mund te jete.. :(((

         

3 komente për “kom pas probleme me frymarrje”

 1. Anonymous says:

  asgja ske. do durim, se do kalon gjithcka. ka nje vit qe jam ne ate gjendje. Ne fillim kisha lodhje frymarrje, pasta me kalon ajo me kap zemra tani edhe me zemren jam normaluzu. eshte ankh. edhe ate qe thu ti kontakti me njerzit te lodhe. te duken sikur sjan te vertet thu me vete ca po nodh kshu ke fRik ye degjosh veten duke fol.te kuptoj fare mir por mos u shqeteso se do kaloj, ki durim.t e pershndes dhe mundohu te argetohesh te qeshesh sa me shum.

 2. Anonim says:

  Pershendetje! Edhe un jam ne gjendjen e njejt qe 10muaj kam qen tek mjeku mka then me bo seanca tek Psikologu por nuk kam qen ende nuk e di ndoshta kish qen ma mmir me fillu me shku

 3. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

  Pershendetje,
  Ju keshilloj te beni nje vizite te psikologu .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: