Koka e penisit shume i bute

Koka e penisit shume i bute

Kam problem me penis. Kur du me kry marredhenie seksuale me te dashuren, nuk me rrin penisi shume fort, maja apo koka e penisit osht shume i bute dhe nuk po munden qe ta fuse ne vagine, kam edhe pak dhimbje n monentin kur du me e fute ne vagine. Jam me diabet, kom kqyr porno shume edhe jom masturbu shume. E ku qendron problemi, apo si mundem qe ta veje penisin perseri ne forme, te ngritur forte dhe te jem ne gjendje ta fuse brenda ne vagine pa dhimbje. Faleminderit paraprakisht!

         

Një koment për “Koka e penisit shume i bute”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Diabeti eshte nje nga shkaktaret me te shpeshte te impotences. Poashtu edhe masturbimi shiqimi i tepruar i filmave porno ka efekt negativ ne potence. Fillimisht ju kisha propozuar te filloni me suplemente natyrale si: Maca caps, Vital Man tbl, kumbulla afrikane tbl, Permen, Catuaba bark etj te cilat e permiresojne potencen ne menyre naturale. Nese nuk do keni permiresim eshte mire te kryeni analizat komplete perfshire edhe glikemine, urene, holesterolin, trigliceridet dhe Testosteronin, e me ato analiza te lajmeroheni te Urologu dhe Diabetologu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: