koka e bute tek bebet

koka e bute tek bebet

Pershendetje,
Kam vajzen 15-16 muajshe dhe koken e ka ende shume te bute siper.
I pulson gjithmon dhe kjo duket me sy te lire.
I jap cdo dite vitamin D.
Femia shume here perplaset me koken e saj kur luan.
Per kete arsye jam e shqetesuar.
A eshte normale kjo?
Vajzen e kam vizituar ne greqi dhe me kane then deri ne dy vjec duhet te jet e mbyllur.
Gjithsesi njoh femije me te vegjel se e imja qe e jan forcuar kocken.
Ju lutem ne jepni nje pergjigje

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: