knaqesia rreth sexit

knaqesia rreth sexit

pershendetje jam nje vajz 20 vjeqare dhe jam bashk me te dashurin tim qe 3 vite kam ber mardhenje seksuale por problemi esht se un nuk ndjej asgje perdesia i dashuri im me thot se ndjen knaqesi shum te madhe.nu e di se ku esht problemi te gjitha shoqet e e mija thon se ne sex ka knaqesi qe smund te pershkruhet. mund te me tregoni se qfar me duhet te bej. ai me kupton shum mir dhe thot se gjithqka do i kthehet normales por un sdi ka koh qe e bej por ende ska ndryshuar asgje por kur shoh filma erotik qmendem per ta ber kur e bej ne realitet asgje nuk ndodh me ndihmoni ju lutem

         

Një koment për “knaqesia rreth sexit”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ketu eshte faktori psiqik ne pyetje, pasi ne shikim te filmit ju ndini diqka.mendoj qe me kalimin e kohes do te stabilizohet gjendja,Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: