kisha te vjella

kisha te vjella

Ju lutem me informoni eshte urgjente para 20 minutav kisha te vjella dhe per 5 minuta kam vjell te perzier me gjak ngjyr normale dhe ka fundi ngjyr te erret, ka sa dit qe ndi problem ne frymarje dhe pas te vjelles u lehtsova mirepo me djeg pjesa e gjoksit nga ana e majt du ta theksoj se konsumova ushqim me miell misri sot edhe pos djegjes nuk ndjej asnje sintom tjeter vetem duart e ftohta, qfar duhet te beje?

         

Një koment për “kisha te vjella”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar.
    Te lutemi te besh nje vizite te mjeku i familjes per te pare me nga afer se cila eshte arsyeja e te vjellave dhe shqetesimeve qe ti paraqet, me pas mjeku nese eshte e nevojshme te referon per konsulta te metejshme.
    Uroj te ndihesh mire se shpejti
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: