Kirurgji

Kirurgji

Pershnetje stafi nuk je vet. Jam mashkull 23 vjeqar por dua t bej kirurgji dhe t kthehem n femer. Si punon kjo tashi a do m fryhet gjoksi mu? Po pastaj a ngel dot shtatzan?

         

Një koment për “Kirurgji”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Kjo procedure nuk di a behet ne Kosove, eshte e shtrenjet dhe kerkon konsultime me disa nga mjeket qe i kryejne ato operacione, dhe me siguri kushton shume para. Konsultoje se pari mjekun tend familiar per ndihme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: