Keta

Keta

Pershendetje , kam kryer marredhenie per here te pare dhe nuk m doli gjak , pas ca oresh n shtepi m dalin ca pika dhe dit tjeter po ashtu , cfar po ndodh me mua ?

         

Një koment për “Keta”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ka mundësi(nuk mund te kemi njohuri pa vizitë) që vie nga dëmtimi i himenit.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: