Keshille

Keshille

Jm nje vajze 15vjec
dhe kam bere seks me nje djale …
A ngel shtatezene nese e km bere seksin pa prezervativ ..
Dhe djali nuk me ka derdh lenge ne vagine

me shojegoni se ceshte?

         

Një koment për “Keshille”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse nuk ka ejakulim ne mbrendi të vaginës,nuk ishte dashur të brengoseni për shtatëzani eventuale.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: