Kerkoj ndihm nga psikologet

Kerkoj ndihm nga psikologet

Jam nje Djal 24 vjec dhe kam nje problem shum te madhe dhe mund ta quaj te rrall qe ka mund ti ndodh dikujt por kam nevoj shum per ndihmen e psikologve sepse me ka humbur deshira per te jetuar. Kam bo operacin varicocel dhe pas 1 viti me ka ndodh duke mastrubuar dhe per nje qast kam pas nje djegie ne testisin e majt dhe pastaj kam pa qe testisi i majt me esht zvogluar shum saqe nuk mund ta gjeja leht por e kam gjet dhe e kam vrejt qe esht shum i vogel dhe jam bo shum ma rak por kisha frik shpresojsha qe msherohet por kisha dhimbje nenstop ne testisin e majt dhe mqitke vet nje long dhe me kishte humbur deshira seksuale pastaj kam shku te nje urolog dhe me kishte then qe testisi i majt veshtir qe funksionon dhe mka than mi bo analizat ku testotsterkni mka dal 2.1 i ulet dhe leokocitet i kam pas shum te larta dhe spermeogramin me ka dal nje her 31 % i levizshem pas nje kkhe mka dal 0 % te levizshem dhe mas2 muje tjera kam bo prap spermeogramin mka dal 42% i levizshem kjo me ka ndodh ne tetor te viti 2019 dhe qe atehere ende testisi im esht i vogel ju lutem qe te me ndihmoni se kam nevok shum per ndihmene juaj . Ju faleminderit shpresoj qe te arri tpakten nje ndihm se me ka humbur deshira per te jetuar.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: